ایران
دریافت لینک کوتاه
0 342

یک منبع آگاه امنیتی در ایران اعلام کرد که اسرائیل بداند هرگونه تعدی به منافع و امنیت ایران، خواه مسئولیتش را بپذیرد یا نفی کند با پاسخ کوبنده و قاطع جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، با آغاز مجدد غنی ‌سازی 20 درصد اورانیوم توسط ایران، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفت که مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای می‌شود.

به نقل از تسنیم، یک منبع آگاه امنیتی در این خصوص اعلام کرد: گرچه رژیم صهیونیستی حیات خود را در گسترش بی‌ثباتی در منطقه می‌داند اما سیاست جمهوری اسلامی در برابر این شرارت‌ها، دوری از روندهای تنش‌آفرین بوده است.

وی افزود: این رویکرد، سردمداران اسرائیل را دچار سوءتفاهم کرده و آنها اقدامات تنش‌زا در منطقه را تشدید کرده‌اند. بروز این شرایط، برخورد بی‌ملاحظه و قاطع با شرارت‌های صهیونیست‌ها را به یک مطالبه ملی در ایران تبدیل کرده است.

این منبع آگاه تصریح کرد: واکنش اخیر نتانیاهو نوعی اعتراف نسبتا صریح به نقش رژیم صهیونیستی در شرارت‌های گذشته و ماه‌های اخیر علیه ایران است. در این شرایط رژیم صهیونیستی باید منتظر باشد عواقب اتفاقاتی را که مسئولیتش متوجه سردمداران این رژیم است، دریافت کند

وی تاکید کرد: این رژیم باید بداند هرگونه تعدی به منافع و امنیت ایران، خواه مسئولیتش را بپذیرد یا نفی کند با پاسخ کوبنده و قاطع جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

مرتبط:

پاسخ اسرائیل به سخنان ظریف: ایران به دنبال بهانه برای آسیب زدن به اسرائیل است
آخرین درخواست عربستان و اسرائیل از ترامپ برای مبارزه با ایران
اسرائیل می خواهد تا آخرین سرباز آمریکایی با ایران بجنگند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک