04:11 26 ژانویه 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 64

سفارت جمهور اسلامی ایران در روسیه ترور رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران را محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سفارت جمهوری اسلامی ایران با انتشار پیامی پیامی ترور محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران را محکوم کرد.

در پیام سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه آمده است: سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه اقدام بزدلانه ترور شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ج.ا.ایران را شدیدا محکوم می نماید.
در ادامه این پیام آمده: قطعا اینگونه اقدامات نه تنها خللی در عزم جمهوری اسلامی ایران در دستیابی به قله های علم و فن آوری ایجاد نخواهد کرد بلکه ملت غیور  ایران ثابت قدم تر از قبل به راه خود ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است که ​پیش از این رجا نیوز در گزارشی از ترور محسن فخری زاده، یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی ایران در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) خبر داده بود. پس از آن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد که متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء محسن فخری‌زاده موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مرتبط:

قالیباف خواستار دستگیری و اشد مجازات عوامل ترور دانشمند هسته ای ایران شد
آخرین اخبار از ترور یک دانشمند رده بالای حوزه هسته‌ای ایران
واکنش رئیس قوه قضائیه ایران به ترور محسن فخری زاده
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک