09:41 02 مارس 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

معاون حقوقی مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان از منتفی شدن طرح سوال نمایندگان مجلس از وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، جمشید تقی‌زاده، معاون حقوقی مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: علی‌رغم اینکه وزیر آمادگی کامل برای حضور در مجلس را داشت، با مساعدت رئیس کمیسیون فرهنگی و همکاری نمایندگان مجلس و توضیحاتی که ارائه شد، سوالات مطرح شده منتفی شد.

تقی‌زاده در خصوص تعامل میان مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش و جوانان، بیان داشت: دغدغه‌های مشترکی وجود دارد که با همکاری نمایندگان در حال پیگیری آنها هستیم و تلاش می‌کنیم به سرعت این دغدغه ها را رفع کنیم.

لازم به ذکر است که پیش از این قرار بود روز دوشنبه، سوم آذر ماه، وزیر ورزش و جوانان ایران در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شود و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد. ولی اسماعیلی، نماینده شهر گرمی در مجلس درباره موضوع سوال از وزیر ورزش و جوانان، گفته بود: "تبعیض ناروا و عدم توزیع عادلانه امکانات ورزشی و همچنین عدم توزیع اعتبارات ورزشی متناسب با نیازهای هر منطقه مهمترین محور سوال از سلطانی‌فر است که وی با حضور در مجلس پیرامون این موضوعات توضیح خواهد داد."

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک