20:49 16 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1568)
0 0 0

رییس پلیس راه تهران اعلام کرد که ماموران ضمن حضور در مبادی ورودی و خروجی، به مردم هشدار می‌دهند که دوربین‌ها جریمه می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از میزان، سرهنگ نوراله خادم، رییس پلیس راه تهران گفت: از امروز طرح توصیه و هشدار به مردم در سه نقطه پایتخت اعم از  آزاد راه تهران-قم، آزاد راه تهران- شمال و جاده قدیم قم برگزار می شود. 

وی افزود: همکاران ما با حضور در مبادی ورودی و خروجی پایتخت، در این مرحله از محدودیت‌ها فقط به رانندگان هشدار می‌دهند زیرا این سه نقطه، مبادی خروجی شهر هستند که شهروندان با پلاک تهران وارد محدوده شهرهای دیگر می شوند. همچنین در مسیر مخالف یعنی شهرهای دیگر به تهران نیز این طرح اجرا می شود.

رییس پلیس راه تهران ادامه داد: همکاران ما هشدار می‌دهند که در صورت خروج یا ورود به شهر‌های قم و تهران، توسط دوربین‌هایی که در جاده مستقر هستند، جریمه خواهند شد.

سرهنگ خادم گفت: مبلغ این جریمه یک میلیون تومان خواهد بود، زیرا هر دو شهر قم و تهران از شهر‌های وضعیت قرمز کرونا هستند.  

رییس پلیس راه تهران با اشاره به نزدیکی چند شهر به تهران، ادامه داد: از آنجایی که در نزدیکی تهران، چند شهردیگروجود دارد، ما به افرادی که قصد ورود به شهرهای دیگر به جز تهران را دارند، مسیری معرفی می کنیم که اعمال قانون نشوند.

وی افزود: به عنوان مثال برخی افراد در تهران زندگی می کنند و محل کارشان قم است، این استثناها توسط پلیس بررسی می شود.

این مقام انتظامی با اشاره به استان البرز گفت: استان تهران و البرز یکپارچه اعلام شده اند و هیچ محدودیتی وجود ندارد اما در محورهای خروجی استان البرز به قزوین و به شمال پایتخت همکاران ما حضور دارند. 

سرهنگ خادم در پاسخ به این سوال که هنوز پلاک افرادی که به سرکار می روند، به پلیس اعلام نشده و در صورت جریمه شدن، چه اتفاقی رخ می دهد، افزود: این مسئله در مرکز اجرائیات ما بررسی می شود.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1568)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک