20:25 16 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 124

فرمانده کل سپاه اظهار داشت که در جهان اسلام تعیین کننده ترین نقش در سقوط داعش را سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس ایفا کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سپاه نیوز؛ سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در دیدار با جمعه عناد سعدون، وزیر دفاع عراق بیان داشت: ما قطعا انتقام خون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از قاتلان او و در میدان خواهیم گرفت. البته مطمئن هستیم که فرزندان عراق بزرگ هم انتقام خون سردار رشید خود شهید ابومهدی المهندس را خواهند گرفت.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: بدون تردید در جهان اسلام قاطعانه ترین و تعیین کننده ترین نقش را در سقوط و سرنگونی داعش و طرح های صهیونیستی و امریکایی در منطقه، سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس ایفا کردند.

سرلشکر سلامی افزود: شهید سلیمانی شکست داعش را از عراق آغاز کرد و عراق ابتدای طلوع خورشید سلیمانی به عنوان فرمانده جریان مقاومت بود.

وزیر دفاع عراق همچنین در این دیدار بیان داشت: ایران در زمان  حساس حمله داعش به عراق کمک های حیاتی کرد. برادران ما در جمهوری اسلامی ایران ما را در مبارزه با تروریسم داعش یاری کردند و در آن زمان هر آنچه را نیاز داشتیم به ما تقدیم کردند و ما این را فراموش نمی کنیم.

جمعه عناد سعدون افزود: هدف از سفر به تهران این است که روابط دوجانبه را گسترش دهیم و هر آنچه مورد نیاز ارتش عراق است از جمهوری اسلامی ایران درخواست و تهیه کنیم.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک