ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1510)
0 20

معاون بهداشت وزیر بهداشت ایران هرگونه جابجایی مسافر به صورت هوایی، زمینی و دریایی بدون دریافت نتیجه تست کرونا از ۲۸ آبان ماه به بعد ممنوع است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت ایران در نامه‌ای به معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی ایران، رئیس سازمان راهداری، مدیرعامل شرکت راه‌آهن و معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران بر لزوم اجتناب از هر گونه جابجایی مسافر به صورت هوایی، زمینی و دریایی بدون دریافت نتیجه تست کرونا تاکید کرد.

در نامه رییسی آمده است:«در راستای اجرای بند ۷ مصوبه جلسه چهل و دوم ستاد ملی مدیریت کرونا در مورد عدم جابجایی مسافران دارای تست کرونای مثبت و با عنایت به تسریع در قطع زنجیره انتقال کرونا، از تاریخ  ۲۸ آبان هرگونه جابجایی مسافر به صورت هوایی، زمینی و دریایی بدون دریافت نتیجه تست کرونا ممنوع است.

بدین منظور با توجه به پیاده سازی بستر فنی توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران لازم است با هماهنگی آن سازمان نسبت به برقراری ارتباط با بستر دولت الکترونیک آن سازمان اقدام و از این طریق استعلام لازم از پایگاه داده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود.»

در پایان این نامه رابطان فنی بخش سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز معرفی شده اند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1510)

مرتبط:

می دانید چه افرادی به شکل حاد و شدید کرونا مبتلا نمی شوند؟
کرونا در ایران؛ فوت ۴۵۲ بیمار در شبانه روز گذشته
لاری: تحریم‌ها مانع پیش خرید واکسن کرونا است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک