06:42 14 آوریل 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 11

روحانی طی حکمی علیرضا رئیسی را به عنوان "سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا" منصوب کرد و تاکید کرد که وی از این تاریخ، تنها مرجع موثّق و قابل استناد در مورد اعلام برنامه‌ها و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران، حسن روحانی در حکمی خطاب به علیرضا رئیسی اعلام کرد: نظر به اهمیت سلامت و آرامش روانی مردم و لزوم اطلاع‌رسانی شفاف، منسجم، متمرکز و به دور از هرگونه حاشیه و ایجاد دغدغه و هراس بلاجهت در مردم و اینکه صدای واحد نسبت به اخبار، اطلاعات و شیوه مدیریت ویروس کرونا شنیده شود، جناب‌عالی را به عنوان «سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا» منصوب می‌کنم.

روحانی تاکید کرد: انتظار دارد با هماهنگی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و ارتباط مستمر با کمیته اطلاع‌رسانی آن ستاد و نیز حضور فعال در رسانه‌ها، شبکه‌های خبری و فضای مجازی اقدامات شایسته به عمل آورده و از تشتت اطلاعات و تشویش افکار عمومی جلوگیری کنید.

رئیس جمهور ایران در این حکم تصریح کرد: بدیهی است از این تاریخ، تنها مرجع موثّق و قابل استناد در مورد اعلام برنامه‌ها و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، سخنگوی ستاد خواهد بود. توفیق شما و سایر اعضای محترم ستاد را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم.

مرتبط:

طرح قرنطینه هوشمند برای مهار کرونا در ایران
ویروس کرونا در خدمت قدرت رو به رشد چین
بحران کرونا؛ ساعتی نیم میلیون یورو ضرر برای دومین شرکت هواپیمایی جهان
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک