ایران
دریافت لینک کوتاه
درگیری در قره باغ (252)
0 504

فرمانده نیروی زمینی سپاه در بازدید از مناطق مرزی آذربایجان شرقی اظهار داشت که ژئوپولتیک مرزها خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سپاه نیوز، سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در بازدید از مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران در مجاورت محل درگیری دو کشور آذربایجان و ارمنستان، بیان داشت: از ابتدای درگیری ها توسط مسئولین مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به طرف های درگیر اخطار داده شده بود که هر گونه اقدامی که مخل امنیت و آرامش مردم منطقه باشد مورد پذیرش ما نیست.

سردار پاکپور در خصوص حضور یگان‌های جدید نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی با قره باغ اظهار داشت: این حضور حاوی دو پیام است، نخستین پیام برای مردم عزیز کشورمان است که احساس کنند ما با قوت شرایط منطقه را رصد کرده و متناسب با آن  اقدامات لازم را دستور کار خود قرار می دهیم و پیام دوم به کشورهای منطقه است که برای تمامیت مرزی آنها احترام قائل بوده و تغییری در ژئوپولتیک مرزها را نمی پذیریم و این موضوع خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران تصریح کرد: بدیهی است حضور یگان های نیروی زمینی سپاه که از روزهای اخیر آغاز شده است، عنداللزوم ارتقا پیدا خواهد کرد.

پیش از این نیز سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران به صورت سرزده از یگان‌های مرزی شهرستان خداآفرین بازدید کرده بود.

موضوع:
درگیری در قره باغ (252)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک