00:19 03 مارس 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
319512

روابط عمومی کل سپاه پاسداران در بیانیه‌ای برقراری روابط دیپلماتیک بین بحرین و اسرائیل را به شدت محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در بیانیه‌ای برقراری روابط دیپلماتیک بین بحرین و اسرائیل را به شدت محکوم کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: حاکم جلاد بحرین در انتظار انتقام سخت مجاهدان قدس و ملت مسلمان و غیرتمند این کشور باشد.

در بیانیه سپاه پاسداران که در سایت "Sepah News" منتشر شده است، آمده است: اقدام ننگین آل خلیفه و رژیم وابسته حاکم بر بحرین در برقراری روابط با رژیم صهیونیستی که خلاف اراده و آرمان مردم مسلمان این کشور صورت پذیرفت ، حماقتی بزرگ و فاقد هرگونه مشروعیت بوده و پاسخ‌های درخور را دریافت خواهد کرد.

در ادامه آمده است: دومینوی عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با حکام برخی کشورهای عربی که با مهندسی کاخ سفید و رئیس جمهور منفور و بی خرد امریکا در پی تحمیل ذلت و خفت به ملت های مسلمان و غارت منابع و ثروتهای آنان و نیز امنیت سازی برای اشغالگران فلسطین و غاصبان قدس شریف است، هرگز به فرجام شوم خود منتهی نخواهد شد و در معادله ای معکوس، ارتقای قدرت و دامنه عزم و اراده امت اسلامی درآشکارسازی ظرفیت‌های پنهان و نهفته مقاومت ضد صهیونیستی برای دفع غده سرطانی اسرائیل از جغرافیای متعلق به جهان اسلام را رقم خواهد زد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک