07:43 30 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 10

قیمت خودروهای داخلی ایران با کاهش 5 تا 12 میلیون تومانی روبرو شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از افکار نیوز، سعید موتمنی، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در ایران با اشاره به کاهش قیمت انواع خودرو در ایران از 5 تا 12 میلیون تاکید کرد که همچنان قیمت‌های انواع خودرو کاذب بوده و مردم نباید تحت تاثیر قیمت‌ها قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد که با آغاز مرحله جدید فروش فوری خودروها توسط شرکت‌های خودروساز روند افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش پیدا خواهد کرد و  افزود که از سه شنبه هفته گذشته تا امروز قیمت انواع خودروهای داخلی 5 تا 12 میلیون کاهش پیدا کرده است.

موتمنی افزود که قیمت‌ها همچنان کاذب بوده و مردم نباید تحت تاثیر قیمت‌ها قرار بگیرند، وی تاکید کرد: " به هیچ عنوان مردم تحت تاثیر قیمت‌های کاذب بازار قرار نگیرند پیش‌بینی ما این است فروش‌های فوری خودرو در هفته‌های آینده باعث می‌شود تا قیمت‌های کاذب خودرو در بازار کاهش پیدا کند."

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو ایران خاطرنشان کرد: " بازار خرید و فروش همچنان راکد است اما در قالب آگهی در فضای مجازی قیمت‌های کاذبی برای خودروها عنوان می‌شود که مردم باید مراقب این موضوع باشند. دلیلی برای افزایش خودرو آنهم به صورت غیر منطقی وجود ندارد."

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک