10:40 02 دسامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 10

باشگاه پرسپولیس برای استفاده از بازیکنان تازه وارد خود در آسیا ندارد محدودیتی ندارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس در تلاش برای پرداخت بدهی خود به برانکو ایوانکوویچ است تا با مشکل صدور حکم محرومیت از حضور در نقل و انتقالات از سوی فیفا روبرو نشود.

این تیم تا ۲۲ شهریورماه فرصت پرداخت بدهی یک میلیون و ۱۱۸ هزار یورویی خود به برانکو را دارد و تاکنون ۳۰ درصد از این مبلغ را به حساب وی در کشور عمان واریز کرده است.

با این حال باشگاه پرسپولیس اقدام به فعالیت در بازار نقل و انتقالات تابستانی کرده تا سعید آقایی، حامد لک، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان و میلاد سرلک را به خدمت بگیرد؛ پنج بازیکنی که قرار است امروز در لیست نهایی سرخپوشان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به فدراسیون فوتبال و AFC معرفی شوند.

باشگاه پرسپولیس بر خلاف استقلال تهران و شهر خودرو مشهد مشکلی برای اضافه کردن این افراد ندارد چرا که با محرومیت روبرو نیست و اگر نتوانند پول برانکو را تا ۲۲ شهریورماه بپردازد باز هم مشکلی برای استفاده از بازیکنان تازه وارد خود در آسیا ندارد.

حکم احتمالی محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات از ۲۲ شهریورماه قابلیت اجرایی دارد که این تیم را از همان تاریخ محروم می‌کند و ربطی به نقل و انتقالات قبل از این موعد تعیین شده ندارد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک