ایران
دریافت لینک کوتاه
721

سخنگوی وزارت بهداشت ایران: طی شبانه روز گذشته 139 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 22 هزار و 293 نفر رسید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سخنگوی وزارت بهداشت ایران: طی شبانه روز گذشته یک هزار و 992 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 905 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید19 در کشور به 386 هزار و 658 نفر رسید.

لاری ادامه داد: خوشبختانه تا کنون 333 هزار و 900 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. 3722 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون سه میلیون و 380 هزار و 264 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران همچنین گفت: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی ادامه داد: همچنین استانهای آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

مرتبط:

آمار جهانی از تعداد مبتلایان به ویروس کرونا
ثبت یک رکورد جدید از شمار مبتلایان به کرونا در هند
آخرین آمار مربوط به ویروس کرونا در روسیه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک