ایران
دریافت لینک کوتاه
140

وزیر دفاع ایران از تولید بیش از ۳۸ هزار قطعه نظامی توسط وزارت دفاع این کشور خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران صبح امروز، در حاشیه افتتاح نمایشگاه نهضت قطعه سازی وزارت دفاع این کشور طی سخنانی اظهار داشت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران تلاش‌های زیادی برای ضربه زدن به ایران انجام می‌دهند که یکی از آنها تلاش برای غیر فعال کردن کارخانه‌های ایران است.

وزیر دفاع ایران خاطرنشان کرد:  آنها تلاش می‌کنند با نفروختن قطعات مختلف این کار را انجام دهند. یکی از کارهایی که در کشور به جد دنبال شده تامین قطعات برای صنایع مختلف کشور است که وزارت دفاع به دلیل آنکه زودتر از بقیه مورد تحریم واقع شد، در این حوزه پیش قراول است.

وی افزود: امروز به لطف خدا بیش از 38 هزار قطعه را تولید می‌کنیم که در این نمایشگاه 3 هزار قطعه را به نمایش گذاشته‌ایم. فقط در حوزه مواد فلزی و غیر فلزی ما نیازمند بیش از 4 هزار نوع ماده بودیم که برای یکسال بیش از 200 میلیون دلار صرفه جویی ارزی با ساخت این مواد صورت گرفته است. 

امیر حاتمی تصریح کرد: در این نمایشگاه می‌خواهیم بگوییم که نهضت قطعه سازی در نیروهای مسلح نمود عینی دارد. در این نمایشگاه همچنین یک گیربکس دریایی برای استفاده در انواع شناورها نیز رونمایی شد که ما را یک گام به اهدافمان نزدیک تر می‌کند. 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک