06:46 28 ژانویه 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 174

انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین زدن ضربات پنالتی دیدار پرسپولیس و استقلال باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد.

به گزارش اسپوتنیک، انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در چارچوب جام حذفی ایران در هنگام زدن ضربات پنالتی باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد.

در صحنه ای که احمد نوراللهی، بازیکن تبم فوتبال پرسپولیس پنالتی خود را از دست می دهد تعدادی از مهمانان حاضر در خانه حجازی با الفاظی نه چندان مناسب و بعضا رکیک پرسپولیسی ها را خطاب قرار می دهند.

پس از این اتفاق بهناز شفیعی همسر مرحوم حجازی با نوشتی یادداشتی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد:

سلام. ویدیویی در فضای مجازی منتشر و موجب ناراحتی جمع کثیری از هواداران پرسپولیس شد در همین خصوص باید تاکید کنم.

یک- سالیان زیادی است که خانواده حجازی مورد شناخت اهالی فوتبال قرار دارند و یقین دارید و داشته باید که از الفاظ رکیک استفاده نمی کنند.

دو- شب بازی دو تیم محبوب تعدادی از اقوام و دوستان مهمان منزل ما بودند که تعدادی طرفدار پرسپولیس و تعدادی طرفدار استقلال بودند.

سه- در هنگام ضربات پنالتی بنده و دخترم به دلیل استرس در میان جمع حضور نداشته و امروز متوجه رد و بدل شدن دو سه کلمه ناپسند و سخیف میان دوستانی شدیم که در فضای احساسی میان یکدیگر رد و بدل کردند. صدالبته چون این کلمات در خانه ما به کار رفته از اتفاق رخ داده به شدت ناراحتیم و به نظر باید در ادامه معاشرت با این دو سه دوست تجدید نظر کرده و در عین حال از هواداران محترم باشگاه پرسپولیس پوزش بطلبیم.

چهار- در تمام سالهای اخیر چیزی جز احترام میان ما و هواداران فوتبال وجود نداشته و صادقانه این احترام و دوستی ها فراتر از رنگها بوده است و خواهد بود. برد و باخت ها بخشی لاینفک از مسابقات هستند و اخلاق و اخلاق و اخلاق در سرلوحه گفتار و رفتار قرار دارد. علی رغم اینکه به هیچ عنوان در جریان ضبط کلیپ و پخش لایو از منزل نبوده و متاسفانه از ما برای چنین اقدامی اجازه هم گرفته نشد به سهم خود از اتفاق رخ داده ابراز تاسف کرده و از تمام عزیزانی که ناراحت شده اند عذرخواهی می کنیم.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک