17:33 24 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (957)
1 0 0

وزیر بهداشت ایران در پیامی اینستاگرامی نسبت به ترددهای بی‌رویه در این کشور در شرایط کرونا انتقاد نمود.

به گزارش اسپوتنیک، سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران در انتقاد از ترددهای بی‌رویه در این کشور اظهار داشت: ‌ای کاش ابزاری فراتر از خواهش و التماس داشتم تا با این تردد‌های بی رویه برای روز‌های سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی‌شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرمسار نمی‌شدم.

نمکی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پس از روز‌های سخت و نفس گیر و مهار موارد ابتلا و مرگ و میر در اقصی نقاط کشور با تلاش شبانه روزی همکارانم و شهادت، ابتلا و زمین گیر شدن تعدادی از آن‌ها و نزدیک شدن مجدد مرگ ومیر‌ها به سمت دو رقمی‌ای کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از خواهش و التماس داشتم تا با این تردد‌های بی رویه برای روز‌های سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی‌شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرمسار نمی‌شدم.‌ای کاش می‌توانستم با تمسک به شیوه‌هایی سختگیرانه‌تر و تأدیب اندکی که رعایت نمی‌کنند و با بی توجهی، حقوق شهروندی را زیر پا می‌گذارند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم نازنین سرزمینم کنم.

وزیر بهداشت ایران در ادامه افزود: اگرچه شهادت منتهی آرزوی ما در خدمتگزاری به مردم دردمند کشورمان است، اما‌ای کاش عزیزترین فرزندان رنج کشیده مان به عنوان مدافع سلامت، قربانی ساده انگاری و بی توجهی گروهی نمی‌شدند و‌ای کاش همگان با رعایت شیوه نامه‌ها فرصت بازتوانی دیگرمان ببخشند تا اگر خدایی ناکرده پاییزی سخت در راه بود همکاران رنجورم شاداب و با طراوت همچون گذشته در مقابل هجمه سنگین بیماری تاب آورند.‌ای کاش هنگامی که برای تهیه مایحتاج روز مبادا التماس می‌کنم گروهی دردنامه هایم را تقاضای عادی در شرایط غیراضطراری نپندارند و‌ای کاش خداوند به حرمت شب‌های سوزناک عزای حسینی این بلا را از جان ملت امام حسین (ع) و عالم بشریت دور کند.

View this post on Instagram

پس از روزهای سخت و نفس‌گیر و مهار موارد ابتلا و مرگ و میر در اقصی نقاط کشور با تلاش شبانه روزی همکارانم و شهادت، ابتلا و زمین گیر شدن تعدادی از آنها و نزدیک شدن مجدد مرگ و میرها به سمت دو رقمی ای کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از تمنا و خواهش و التماس داشتم تا با این ترددهای بی رویه برای روزهای سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی‌شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباریشان شرمسار نمی گشتم. ای کاش می توانستم با تمسک به شیوه‌هایی سختگیرانه تر و تأدیب اندکی که رعایت نمی‌کنند و با بی توجهی حقوق شهروندی انبوهی را که رعایت می‌کنند زیر پا می‌گذارند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم نازنین سرزمینم کنم. گرچه شهادت منتهی آرزوی ما در خدمتگزاری به مردم دردمند کشورمان است اما ای کاش عزیزترین فرزندان رنج کشیده مان به عنوان مدافع سلامت قربانی ساده انگاری و بی توجهی گروهی نمی شدند. و ای کاش همگان با رعایت شیوه نامه ها فرصت بازتوانی دیگر مان ببخشند تا اگر خدایی ناکرده پاییزی سخت در راه بود همکاران رنجورم شاداب و با طراوت همچون گذشته در مقابل هجمه ی سنگین بیماری تاب آورند. و ای کاش هنگامی که برای تهیه ی ما یحتاج روز مبادا التماس می کنم گروهی دردنامه هایم را تقاضای عادی در شرایط غیر اضطراری نپندارند. و ای کاش خداوند به حرمت شب های سوزناک عزای حسینی این بلا را از جان ملت امام حسین ع و عالم بشریت دور کند. و ای کاش...

A post shared by سعید نمکی (@dr.saeednamaki) on

لازم به ذکر است که مجموع بیماران کووید۱۹ در ایران به ۳۶۹ هزار و ۹۱۱ نفر و تعداد جان باختگان نیز به ۲۱ هزار و ۲۴۹ نفر رسیده است.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (957)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک