18:23 22 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (954)
170

به گفته دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور وضعیت خوزستان از قرمز و نارنجی عبور کرده و از حالت هشدار خارج شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر فرهاد ابول ‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پیامی اروز به مردم خوزستان اعلام کرد: خرسندم که به شما هم استانی‌ های ارجمند اعلام کنم استان خوزستان بعد از خروج هفته پیش از وضعیت قرمز کرونا، امروز از وضعیت هشدار نیز خارج شد.

همان گونه که پیش از این و مکررا توسط خادمان شما در مجموعه بهداشت و درمان اعلام شد، وضعیت کرونا در استان تابع رفتار جمعی است و اگر اکنون وضعیت استان رو به بهبودی می‌رود ناشی از همیاری شما مردم عزیز با مدافعان خستگی‌ناپذیر سلامت در رعایت آداب بهداشتی است.

حال که بعد از چند ماه قامت افراشته خوزستان از گزند کرونا در مصونیت نسبی قرار گرفته، یادی می‌کنیم از عزیزانی که دیگر بین ما نیستند و زانوی تعظیم خم می‌کنیم در برابر مدافعان سلامت که برای تکرار روزهای امن گذشته، ایستادند و جان ‌شان را برای نجات مردم‌ شان در معرض خطر قرار دادند.

روزهای سختی که سپری شد کم از روزهای گلوله ‌باران خوزستان نداشت، روزهایی که مادرانی صبور با دعای خود فرزندانی ایثارگر را با لباس سفید خدمت، راهی مراکز درمانی می‌کردند تا با دشمنی بجنگند که برای ‌ما ناشناخته بود.

 

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (954)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک