ایران
دریافت لینک کوتاه
0 100

رهبر انقلاب به ‌مناسبت عید قربان از طریق تلویزیون ملی با مردم ایران سخن گفت.

به گزارش اسپوتنیک، آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب در سخنرانی به مناسبت عید قربان که از شبکه یک تلویزیون ایران پخش شد، به بیان نکاتی درباره ایام ذی‌الحجه و وضعیت امروز ایران پرداخت. نکته مهمی که در این سخنرانی دیده شده استفاده وی از ماسک در ابتدای سخنرانی بود. 

آیت الله خامنه ای در ابتدای سخن خود با تبریک عید قربان از تلاش های مجاهدان سلامت و خدمت و بویژه کادر درمان در اپیدمی ویروس کرونا قدردانی کرده و گفت: امروز همه دنیا با ابتلای همگانی مواجه‌ هستند، شاید در بسیاری از جاها هم کسانی باشند که به مردم کمک‌هایی می‌کنند اما فکر نمی‌کنم هیچ جا مانند ایران عزیز تعداد افراد داوطلب برای کمک به مردم آنقدر زیاد باشد.

رهبر انقلاب یادآور شد: مجموعه‌های درمانی در صفوف مقدم مبارزه بودند و فداکاری کردند و زبان، قاصر از بیان این فداکاری است، پشت سر آنان همین داوطلبان بودند که پشتیبانی کردند. عده‌ای از مردم در ماجرای شیوع کرونا به شدت آسیب دیدند و این را باید جبران کرد. این را باید مردم جبران کنند، نمی‌توان همه بار را بر دوش دولت و نهادهای شبه‌دولتی گذاشت، آنها هم وظایفی دارند که باید انجام دهند، اما کافی نیست و خود مردم هم می‌توانند کمک کنند.

مرتبط:

سیاست های کلی نظام ایران توسط آیت الله خامنه ای ابلاغ شد
آیت الله خامنه ای در کنار درخت کریسمس + عکس
اظهارات کارشناس درباره طرح ترامپ و آیت الله خامنه ای در مسئله فلسطین
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک