09:01 12 اوت 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 201

فرمانده نیروی هوایی ارتش ایران با اشاره به طراحی شبیه ساز هواپیما ایلوشین توسط کارکنان این نیرو، گفت: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح های شبیه ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیما اف۴ رونمایی کنیم.

به گزارش اسپوتنیک، اولین دوره دانش آموختگی خلبانان هواپیمای جنگنده میراژ با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، و جمعی از فرماندهان و مسئولین در پایگاه هوایی برادران شهید دل حامد چابهار برگزار شد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم، پایگاه هوایی چابهار را از مهم‌ترین پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش در کشور عنوان کرد و گفت: بحمدالله حضور نخبگان جوان و خلبانان متعهد به همراه کارکنان فنی دلسوز و ایثارگر سبب شده تا ما در این پایگاه با کمبودی مواجه نشویم و همواره روی پای خود بایستیم.

وی با اشاره به ساخت دستاوردهای جدید نیروی هوایی به دست جوانان نخبه از جمله ساخت جنگنده کوثر و طراحی شبیه ساز هواپیما ایلوشین، افزود: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح‌های شبیه ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیما اف -۴ رونمایی کنیم و قطعاً این پایگاه از پایگاه‌هایی خواهد بود که به این سیستم مجهز خواهد شد.

در این مراسم از امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری فرمانده پایگاه هوایی شهیدان دل حامد به پاس اقدامات انجام شده و آموزش هواپیما میراژ به دانشجویان این جنگنده، تجلیل به ‌عمل آمد.

گفتنی است فرمانده نیرو هوایی ارتش ایران در حاشیه این مراسم از قسمت‌های مختلف این پایگاه از جمله فاوا، گردان‌های نگهداری، الکترونیک، پهپاد و گردان های شکاری بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان این قسمت‌ها جهت دریافت ایده و پیشنهادهای سازنده دیدار چهره به چهره داشت.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک