09:50 20 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 20

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مرکز آذربایجان‌ غربی نسبت به برگزاری مراسم‌های غیرضروری در شرایط کرونایی هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مرکز آذربایجان‌ غربی خبر از فوت پدر و مادر عروس و داماد، بر اثر ابتلا به کرونا در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان ‌غربی داد.

آقازاده گفت: در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان ‌غربی، پدر و مادر عروس و داماد (4 نفر)، بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و این در حالی است که بارها نسبت به عدم شرکت در این تجمعات هشدار داده شده ولی الان یک عروسی منجر به مراسم ختم شد.

وی درباره وضعیت کرونا در آذربایجان‌ غربی تصریح کرد: تعداد 788 نفر از بیماران مبتلا به بیماری سندروم حاد تنفسی در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند که 304 نفر به طور قطع مبتلا به بیماری کرونا و 484 نفر مشکوک به کرونا هستند. در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان تعداد 180 نفر بیمار بستری شدند که از این تعداد 54 نفر به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند و وضعیت این بیماران وخیم گزارش شده است. در عرض یک روز تعداد 143 نفر در مراکز درمانی استان بستری شدند که 53 نفر مربوط به ارومیه، 9 نفر در بوکان، هشت نفر در تکاب، 28 نفر در خوی، 10 نفر در مهاباد، 12 نفر در میاندوآب، 9 نفر در نقده بودند.

مرتبط:

برگزاری عروسی‌های مجازی ژاپنی‌ها در کره ماه و کف اقیانوس
واکنش کاربران نسبت به برگزاری مراسم عروسی در کارواش +عکس
کاشت نهال بجای جشن عروسی در شرایط کرونا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک