16:39 20 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 152

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در واکنش به انتشار شايعاتي مبني بر «واگذاري بخش هايي از سواحل جنوبي كشور و جزيره كيش به چینی ها» توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ایران ، در اطلاعیه دبیرخانه  شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفته می شود: در پي انتشار شايعاتي مبني بر واگذاري بخش هايي از سواحل جنوبي كشور و جزيره كيش به چینی ها به اطلاع ميرساند؛ 

اين اخبار هيچ منبع و منشاء مستندي ندارد و سوابق اين كذبيات به صفحاتي متعلق به افراد وابسته به بيگانگان در فضاي مجازي بوده كه به دفعات تكذيب شده است.

آنچه بر همگان عيان است حفظ استقلال و تماميت ارضي كشور بر همه اهداف ارجحيت داشته و دارد و تمامي اركان نظام و به تبع آن همه بخش هاي دولت در همين راستا قدم برمي دارند.

همانطور كه در صحبت هاي سخنگوی  محترم دولت هم تاكيد شد در قرارداد ٢٥ ساله با چین هیچ مساله محرمانه ای وجود ندارد و تاکنون هیچ قراردادی برای واگذاری زمین، بندر و... نداشته ایم.

در شرايط سخت كنوني كه دشمنان نظام در پي ايجاد گسست ميان مردم و بهره برداري به نفع خواسته های نامشروع خود در مقابل توفیقات بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان هستند، بی تردید تقویت انسجام و همبستگی و تزریق امید به آحاد مردم در جامعه حسب فرمایشات مقام معظم رهبری جز مهمترین اهداف سازمان های مناطق آزاد کشور است.

و انتظار ميرود رسانه ها نيز همگام و همراه با ساير بخش ها در راستاي تنوير افكار عمومي و جلوگيري از تشويش اذهان مردم عزيز فعالانه و مسئولانه اقدام نمايند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک