15:43 06 مارس 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1382)
0 22

بر اساس اعلام وزارت بهداشت ایران، ۲ هزار و ۴۵۷ بیمار جدید مبتلا به "کووید-۱۹" در ایران شناسایی شد که یک هزار و ۴۳۵ نفر بستری شدند.

به گزارش اسپوتنیک، دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۱۰ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲ هزار و ۴۵۷ بیمار جدید مبتلا به "کووید-۱۹" در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۳۵ مورد بستری شدند.

مجموع بیماران "کووید-۱۹" در کشور به ۲۲۷ هزار و ۶۶۲ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۷ بیمار "کووید-۱۹" جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۰ هزار و ۸۱۷ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۱۸۸ هزار و ۷۵۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۳۰۴۹ نفر از بیماران مبتلا به "کووید-۱۹" در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون یک میلیون و ۶۶۶ هزار و ۵۸۷ آزمایش تشخیص "کووید-۱۹" در کشور انجام شده است. استانهای خوزستان، کردستان، آذربایجان های غربی و شرقی، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و کرمانشاه در وضعیت قرمز و استانهای سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان و گلستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1382)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک