21:10 09 ژوئیه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
1121

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت که انقلاب اسلامی ایران در حال بزرگ شدن است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در حال بزرگ شدن است و این انقلاب الهام‌بخش به تدریج هم در قلمرو جغرافیای عمق و وسعت می‌یابد و هم مبانی و مفاهیم آن عمیق‌تر بر جان انسان‌ها می‌نشیند.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: دشمنان ما نیز به همان اندازه که انقلاب اسلامی رشد یافته و به کمال رسیده است؛ پیچیده‌تر شده، احساس خطر می‌کنند و در تلاش هستند تا تمامی شئون زندگی ملت ایران و سایر جوامعی که از انقلاب اسلامی الهام می‌گیرند را به میدان جنگ تبدیل کنند.

سلامی با تاکید بر اینکه دشمنان دیگر هوس راه انداختن جنگ نظامی با ما را نمی‌کنند، بیان داشت: دلیل این مهم توسعه روز به روز این بعد از قدرت متناسب با رشد تهدیدات است و تجربه، تاریخ، قدرت و قضاوت‌های جهان از اعتبار این قدرت، دشمنان را از انتخاب این راهبرد بازداشته است؛ هرچند این اتفاق دلیل غفلت ما نخواهد شد. دلیل اینکه امروز جنگ نظامی نسخه دشمن برای به دست آوردن موقعیت سیاسی نیست؛ آمادگی‌ها، رشد قدرت دفاعی و اعتبار این قدرت می‌باشد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز امنیت ملی تنها امنیت سرزمینی را شامل نمی‌شود، بلکه امنیت خاطر انسان‌ها و تاثیرگذاری بر آرامش درونی آنها است و دشمنان با در نظر گرفتن این مهم، معیشت و اقتصاد را رکن مسلم راهبرد خصمانه خود علیه ملت ایران قرار داده‌اند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک