05:05 20 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 62

مدیرکل روابط عمومی هما اعلام داشت: در پی مذاکرات صورت گرفته و با توجه به درخواست مسافران پرواز تهران-منچستر از ۱۴ تیر ماه ۴ ژوئیه با هواپیمای ایرباس ۳۳۰ انجام می ‌شود و شنبه هر هفته فرودگاه امام خمینی را در ساعت ۵:۵۵ صبح به مقصد منچستر ترک می‌ کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران هما اعلام کرد: پرواز برنامه ‌ای تهران-منچستر از ۱۴ تیر ماه و در روزهای شنبه هر هفته انجام می ‌شود و مسافران می ‌توانند از طریق سایت، سامانه تلفنی این شرکت، دفاتر فروش هما یا آژانس‌های معتبر در ایران نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.

جهانی افزود: در پی مذاکرات صورت گرفته و با توجه به درخواست مسافران پرواز تهران-منچستر از ۱۴ تیر ماه ۴ ژوئیه با هواپیمای ایرباس ۳۳۰ انجام می ‌شود و شنبه هر هفته فرودگاه امام خمینی را در ساعت ۵:۵۵ صبح به مقصد منچستر ترک می‌ کند.

وی افزود: پرواز بازگشت منچستر-تهران نیز در همان روز ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی انجام می‌شود و مسافران می‌توانند از طرق مختلف نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند که می‌توان به دفاتر فروش هما، سایت فروش بلیت اینترنتی ایران ایر و سامانه تلفنی  ۴۶۶۲۱۸۸۸-۰۲۱ اشاره کرد. همچنین مسافران خارجی یا مستقر در منچستر می‌توانند به سفارت ایران مراجعه کرده و بلیت خود را تهیه کنند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی هما خاطر نشان ساخت: ایران ایر به غیر از منچستر مقاصد دیگری برای پروازهای خارجی خود از جمله آمستردام، پاریس، میلان، استکهلم و لندن دارد. همچنین ۲۷ ژوئن پرواز فوق ‌العاده مادرید برقرار شده و قرار است ۱۳:۳۵ دقیقه فرودگاه امام خمینی را ترک کند و پرواز برگشت نیز ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه همان روز از مادرید به سمت تهران حرکت خواهد کرد.

جهانی گفت: فرآیند تهیه بلیت برای این پرواز نیز مانند سایر پروازها از طریق سایت اینترنتی، سامانه تلفنی، دفاتر فروش هما، آژانس ‌های معتبر و سفارتخانه برای مسافران خارجی است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک