07:03 15 ژوئیه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 210

دو کودک سه و چهار ساله هرسینی به دلیل محبوس ‌شدن داخل خودرو و خفگی بر اثر گرما جان خود را از دست دادند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از صدا و سیمای ایران، سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از مرگ دو کودک ۳ و ۴ ساله در هرسین کرمانشاه در داخل خودروی سمند و خفگی بر اثر گرما خبر داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در تشریح ماجرا بیان داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مرگ دو کودک خردسال در یکی از روستاهای شهرستان هرسین، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

آمویی افزود: با حضور پلیس در محل و تحقیقات لازم مشخص شد، یک دختر ۳ ساله به نام "دلنیا" و یک پسر ۴ ساله به نام "حسین" که دخترخاله و پسرخاله بودند پس از غفلت والدین خود، سوار بر یک دستگاه خودروی سواری سمند متعلق به خانواده یکی از آنها می شوند.

وی گفت: این دختر و پسر خردسال پس از حضور در داخل خودرو که زیر تابش آفتاب هم قرار داشته است، پس از دقایقی بازی کردن زمانی که قصد خروج از اتومبیل را داشتند در را روی خود بسته می بینند. تلاش و تقلای بی حاصل دختر و پسر خردسال و خستگی وارد شده به آن ها از یک سو و گرمای آفتاب هم از سوی دیگر باعث از حال رفتن آن ها در داخل خودرو می شود.

آمویی تصریح کرد: پس از گذشت بیش از دو ساعت، والدین دلنیا و حسین متوجه غیبت آن ها می شوند و پس از جست و جو، کودکان معصوم خود را در حالی که بی حال و بی حرکت داخل خودرو افتاده اند، پیدا می کنند.وی با بیان این که دختر خردسال پیش از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد، یادآوری کرد: کار احیای پزشکان روی پسر ۴ ساله نیز متاسفانه موثر واقع نشد و هر دو کودک در اوج مظلومیت جان باختند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک