00:43 21 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (950)
110

استاندار بوشهر از مجازات شدید اداری برای کارمندانی که ابتلای خود به بیماری کرونا را مخفی کرده باشند، خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر روز یکشنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در این شهر گفت: هم‌اکنون وضعیت آمار موارد مثبت کرونا در این استان نگران کننده ‌است و براساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، از ورود کارمندان و مراجعانی که ماسک نزده باشند به بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی جلوگیری به عمل آمده و هیچ خدمتی به آنان ارائه نخواهد شد.

وی ادامه داد: از فردا در استان مراجعه به بانک‌ها و اداره‌ها بدون ماسک ممنوع است و کارمندان هم باید با ماسک در محل کار خود حضور یابند و مدیران بانکی و اجرایی با کسانی که این مصوبه را رعایت نکنند برخورد داشته باشند.

استاندار بوشهر اضافه کرد: با توجه به اینکه سیستم بانکی بعد از کادر درمان بیشترین درگیری با بیماری کرونا را دارد، همکاری بانک‌ها و مردم با هم به روند مقابله با این بیماری کمک می‌کند.

وی با تاکید بر استفاده از خدمات غیرحضوری بانک‌ها توسط مردم افزود: اکیپ‌های بازرسی از ادارات و بانک‌ها با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداران تشکیل شده و حوزه اداری، بانکی و بازار را به صورت سختگیرانه نظارت کنند.

استاندار بوشهر ادامه داد: بانک‌های استان بوشهر از دریافت قسط‌ها به صورت حضوری خودداری کرده و همه قسط‌ها به صورت غیر حضوری پرداخت شود.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (950)

مرتبط:

واکنش عضو تشخیص مصلحت به میزان مرگ و میر ناشی از کرونا
ریه‌ها پس از ویروس کرونا چگونه بهبود می‌یابند؟
افزایش تعداد کودکان مبتلا به کرونا در ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک