18:24 20 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
3104

نایب رئیس سابق شورای شهر تهران اعلام کرد محمود احمدی نژاد در حال رایزنی با شورای نگهبان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ در ایران است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی طلایی نایب رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به احتمال حضور محمود احمدی نژاد در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: گفته بودم که احمدی نژاد در حال رایزنی برای تایید صلاحیت خود در شورای نگهبان است و صرفا پیش بینی ام این است که او تایید صلاحیت شود، اما ممکن است که این اتفاق رقم نخورد.

او ادامه داد: به نظرم بسیاری از افراد در حال آمدن به میدان انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هستند، اما معلوم نیست که در نهایت چه اتفاقی رقم بخورد، اما می‌توان گفت که اگر احمدی نژاد وارد میدان شود می‌تواند تبدیل به موج سومی شود که در وضعیت موجود جامعه ما استقبال زیادی هم در پی خواهد داشت.

طلایی افزود: آن قِشری که در جامعه امروز متمایل به رفتار، گفتار، سبک زندگی و الگوی رفتاری آقای احمدی نژاد هستند اما از عملکرد مدیران کارگزاران ناراضی هستند؛ بنابراین احمدی نژاد به عنوان کسی که پیشینه اش در نزد افکار عمومی به عنوان یک مدیر مردمی ساده زیست و فعال شناخته شده  اگر به میدان بیاید به نظرم اقبال عمومی به او بسیار خوب خواهد بود.

مرتبط:

احمدی‌نژاد در حال رایزنی با شورای نگهبان برای شرکت در انتخابات
آیا نوه خمینی رقیب احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ ایران خواهد شد؟
حضور محمود احمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک