17:07 12 ژوئیه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 10

استاندار خوزستان بیان داشت: بر اساس دستور رئیس جمهور مبنی بر تسریع در روند این پروژه آبرسانی غیزانیه و مشرحات قرار است فاز یک آن 10 روز زودتر از موعد مقرر 45 روزه به بهره برداری برسد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اعلام داشت: بر اساس دستور رئیس جمهور به بنده مبنی بر تسریع در روند این پروژه آبرسانی غیزانیه و مشرحات قرار است فاز یک آن 10 روز زودتر از موعد مقرر 45 روزه به بهره برداری برسد.

شریعتی بیان کرد: فاز دوم این پروژه که خط انتقال آب از صفیره به نزه است معادل 6 کیلومتر خط لوله آب است از امروز آغاز گردیده که 8 کیلومتر از آن پیشتر انجام شده بود.

وی با اشاره به اینکه فاز دوم طی 45 روز آینده به بهره برداری می‌رسد افزود: بعد از پایان زمان مقرر 45 روزه کل بخش غیزانیه آبرسانی شده است.

استاندار خوزستان خاطر نشان کرد: هم روستاهایی که از رامهرمز آب می‌گیرند و هم روستای سودان که نیاز به یک کیلومتر لوله کشی داشت ظرف این 45 روز مقرر شده آبرسانی خواهند شد.

وی با اشاره به محاسبات و طراحی صورت گرفته گفت: امیدواریم با شبکه‌ آبرسانی جدید برای 20 سال آینده این بخش مشکلی در بحث آب نداشته باشند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک