09:06 29 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (963)
0 02

سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد که استان خوزستان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ایران با بیان اینکه استان خوزستان کماکان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: ممکن است استان خراسان شمالی هم در وضعیت هشدار باشد. امیدواریم آمار خراسان شمالی در روزهای آینده مشابه امروز نباشد زیرا اگر این روند ادامه یابد خراسان شمالی هم نیازمند مداخلات جدی‌ تری خواهد بود.

وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در استان خوزستان انجام شده و اعمال محدودیت‌های جدید در روزهای اخیر صورت گرفته است که ظرف چند روز آینده نتایج آن را خواهیم دید. امید است مردم به ‌ویژه در خوزستان با رعایت بیشتر نکات بهداشت فردی و عمومی، فاصله‌گذاری اجتماعی و توجه به محدودیت‌های اعمال شده مسیر را برای تحقق کاهش موارد ابتلای جدید در روزهای آتی هموار کنند.

جهانپور ادامه داد: از همه مردم به‌ ویژه در خوزستان استدعا داریم این نکات را جدی‌تری بگیرند و در خراسان شمالی هم همینطور تا در روزهای آتی اخبار بهتری را از این استان دریافت کنیم.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران تاکید کرد: اگر گزارشی از ثبات و نزول تدریجی موارد ابتلا در استان‌ها را اعلام می‌کنیم به هیچ وجه به معنای بازگشت به شرایط عادی نیست. حفظ شرایط و ارتقای آن مستلزم همکاری جدی و دقیق هموطنان در رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و رعایت پروتکل‌ها برای حفاظت از خودشان و افراد دیگر است.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (963)

مرتبط:

روحانی: شرط اصلی رسیدن به مرحله سفید رعایت پروتکل‌های بهداشتی است
ادامه پیشروی کرونا در جهان: آخرین آمار مبتلایان و قربانیان
سازمان بهداشت جهانی: کرونا ممکن است هرگز از بین نرود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک