18:43 24 نوامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1111)
130

رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در تهران از کاهش ۸.۵ درصدی بستری بیماران جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های این استان خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا زالی، رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در تهران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته میزان بستری بیماران جدید کرونایی در بخش عادی بیمارستان ها و مراکز درمانی ۵ درصد کاهش پیدا کرده و در مجموع تعداد بیماران بستری در بخش‌های عادی و ویژه حدود هشت و نیم درصد کاهش داشته است. همچنین میزان افراد بهبود یافته و ترخیص شده از بیمارستان‌های تهران در حدود ۴ درصد رشد پیدا کرده است.

زالی تصریح کرد: شرایط تهران به دلیل تراکم جمعیتی و معدل بالای حمل و نقل و ترافیک درون شهری نسبت به سایر استان‌های کشور متفاوت است، از مردم تقاضا داریم که فاصله گذاری اجتماعی و دیگر مسائل بهداشتی را به طور کامل و دقیق رعایت کنند. فاصله گذاری اجتماعی در شب اول قدر مورد توجه قرار گرفت و به خوبی این مراسم انجام شد.

رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در تهران افزود: میزان ابتلای مردم به بیماری کووید ۱۹ بین ۵ تا ۱۴ روز بعد مشخص می‌شود و میزان فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا نیز حدود یک ماه بعد در ارزیابی‌ها خودش را نشان خواهد داد.

وی در انتها تاکید کرد: شرایط استان تهران متفاوت و ناپایدار است و باید مردم بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی را به طور دقیق رعایت کنند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1111)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک