14:36 31 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 11

رئیس‌جمهور ایران بر ضرورت پرداخت بهنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان تاکید کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهور و با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه ایران و سایر اعضا برگزار شد.

در این جلسه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران  گزارشی از اقدامات این سازمان در جهت تحقق قانون بودجه سال 99 کل کشور مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

محمد باقر نوبخت در این گزارش با توجه به شرایط ویژه اقتصادی جهان ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت انجام اقدامات لازم برای مدیریت تبعات و آثار آن بر اقتصاد ایران، پیشنهادهایی را در زمینه صرفه جویی در هزینه ها و همچنین مدیریت مصرف منابع ارائه کرد.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران در این جلسه بر ضرورت پرداخت بهنگام  حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان و همچنین توجه به الزامات سال کنونی در زمینه جهش تولید و تحرک اقتصادی و مدیریت بودجه سال 99 در این چارچوب، تاکید کرد.

در این جلسه اعضای شورا خواستار صرفه جویی در هزینه‌های بودجه  و تداوم تخصیص منابع  برای پرداخت هزینه های حقوق و همچنین یارانه های حمایتی و معیشتی به خانوارهای دارای شرایط شدند.

تاکید بر لزوم  استمرار اجرای طرح های اشتغال زا و عمرانی در کشور از دیگر محورهای مورد تایید اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه بود.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک