08:26 28 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1031)
0 20

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از تازه‌ترین مصوبه دولت مبنی بر حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از تازه‌ترین مصوبه دولت این کشور مبنی بر حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر خبر داد و گفت: براساس مصوبه هیات وزیران در جلسه ۱۳۹۹/۲/۳ کلیه دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های سراسر کشور مجازند نسبت به امهال یا بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن واگذار شده به بخش خصوصی در طول دوره تعطیلی مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا یا افزایش دوره بهره‌برداری حسب شرایط و چهارچوب واگذاری اقدام کنند.

لادن حیدری با بیان این مطلب افزود: تدوین سیاست‌های حمایتی از فعالان اقتصادی و کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای که در زمره پیشتازان اجرای محدودیت‌های ستاد بحران کرونا با توقف فعالیت‌هایشان قرار دارند، از نخستین روزهای بحران در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا و با پیگیری‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیأت دولت، بخشودگی اجاره بهای فضاهای فرهنگی و هنری واگذار شده به بخش خصوصی را به تصویب رسانید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران خاطرنشان کرد: بر مبنای این مصوبه هیأت دولت و به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالان بخش غیردولتی که مجتمع‌های فرهنگی و هنری را در اختیار دارند و با همه‌گیری بیماری کرونا، از ادامه فعالیت‌ شان بازمانده‌اند، از پرداخت اجاره ‌بهای اسفند و فروردین ماه در سال جاری معاف هستند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1031)

مرتبط:

نماینده مجلس ایران خواستار اجرای فرمولی متناسب برای حقوق کارگران شد
مدیریت مترو تهران از اقدامات لازم در زمان کرونا صحبت کرد
درگذشت مدیرعامل بانک مسکن بر اثر ابتلا به کرونا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک