04:49 13 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1563)
0 60

سفارت ایران در مسکو از جمع‌آوری کمک ۲۲ میلیارد میلیون ریالی دیپلمات‌ها و کارکنان سفارت و نهادهای ایرانی مستقر در مسکو برای کمک به مردم ایران برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو اعلام کرد که جمعی از کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در روسیه شامل دیپلمات‌ها و کارکنان سفارت ایران و نهادهای ایرانی مستقر در مسکو کمک نقدی به ارزش ۲۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برای کمک به مردم ایران در زمان مقابله با بیماری کرونا جمع آوری کردند.

در این اطلاعیه آمده است: در این روزها که با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران ارسال تجهیزات پزشکی و بهداشتی به ایران برخلاف ادعای دولتمردان کاخ سفید شامل تحریم است و دشوارتر از هر زمانی شده است، آحاد ملت ایران به مانند همیشه با همت و غیرت خویش تلاش می‌کنند تا بر این بیماری فراگیر غلبه کنند. بی شک در این روزهای سخت، دل‌های خدمتگزاران نظام در خارج از کشور علی الخصوص کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با مردم ایران در سرتاسر کشورمان است و این حرکت تلاشی در جهت نشان دادن همبستگی ملت ایران در اقصی نقاط جهان است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در این خصوص اعلام کرد که در تلاش است تا کمک‌های نقدی جمع آوری شده در کوتاه ترین زمان ممکن به دست هموطنان ایرانی برسد.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1563)

مرتبط:

دستورات روحانی به وزیر بهداشت ایران درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند
عدم اعتماد ایران به آمریکا در مبارزه با کرونا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک