06:25 14 آوریل 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 28

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، از واژگونی اتوبوسی با 45 مسافر که از زنجان به سمت اردبیل در حرکت بود خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک بیه نقل از هلال احمر زنجان، غفور آقاجانلو معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری در انتهای مسیر ارتباطی زنجان به سمت اردبیل واژگون شد.

این اتوبوس مسافربری با ۴۵ مسافر از مبداء تهران به مقصد اردبیل درحال حرکت بود که حوالی ساعت ۶ صبح امروز ۲۹ بهمن ماه دچار حادثه شد.

وی اظهار داشت: پس از اعلام وقوع این حادثه رانندگی به جمعیت هلال احمر زنجان، بلافاصله نیروهای امداد و نجات این جمعیت از پایگاه تیر پارک واقع در جاده زنجان-تبریز به منظور امدادرسانی، بلافاصله عازم محل شدند.

آقاجانلو افزود: بر اثر وقوع واژگونی این اتوبوس، قریب ۴۰ نفر که مصدومیت جدی نداشتند به صورت سرپایی درمان شدند اما ۲ نفر از مسافران پس از اقدامات اولیه درمانی به منظور ادامه مداوا و درمان با استفاده از آمبولانس های اورژانس زنجان به مرکز درمانی این استان انتقال یافتند.

وی خاطرنشان کرد: در این سانحه رانندگی ساعت ۶:۳۰ امروز نیز ۵۴ نفر آسیب دیده و یک نفر مصدوم برجا گذاشت.

آقاجانلو افزود: برای این ۲ سانحه جاده‌ای ۱۰ نفر از نیروهای امداد و نجات اعزام شدند و در حال حاضر نیز در صحنه تصادف هستند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک