14:09 30 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
65811

رئیس اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح‌ ایران اعلام کرد که سپاه در آینده‌ای نزدیک انتقام سخت‌تری را به دشمن تحمیل خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار سرتیپ عبدالله عراقی ‌رئیس اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفت: شهیدان افرادی هستند که با خداوند عهد صادقانه بسته و به مقصود خود نیز خواهند رسید و شهید سلیمانی یکی از منتظران واقعی شهادت بود و مرتب بر سر قبور شهدا حاضر و از آنان شهادت را طلب می‌کرد.

وی ابراز داشت: شهید سلیمانی از جمله سردارانی بود که تمام اوضاع را در کنترل خود داشت و به جهت هوش سرشار این سردار دلاور اسلام 22 سال پرچم فرماندهی سپاه قدس از سوی رهبر انقلاب به او سپرده شده بود.

عراقی افزود: شهید سلیمانی با یک راهبرد استراتژیک برای رسیدن به اهداف جمهوری اسلامی تلاش می‌کرد و در تمام منطقه مقاومت از او راهنمایی می‌گرفتند.

رئیس اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح ایران ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار سپاه در امنیت حال حاضر ایران تصریح کرد: سپاه پاسداران در واقع یکی از بازوان قوی رهبری و نظام است که در آینده‌ای نزدیک انتقام سخت‌تری را به دشمن تحمیل خواهد کرد.

عراقی در ادامه گفت: شهادت سردار سلیمانی موجب شد تا کل جهان اسلام و جبهه مقاومت با یکدیگر متحد شده و ریشه وهابیت را به لطف پروردگار در نطفه خفه کنند.

مرتبط:

آیا آمریکا تلفات خود در نتیجه حمله موشکی ایران را پنهان می کند؟
اعلام برخی از جزئیات حمله موشکی ایران به پایگاه های آمریکا
آیا هدف ایران به حداقل رساندن خسارات حمله موشکی خود به پایگاه امریکا بود؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک