18:10 25 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین در تهران (129)
0 011

به گزارش اسپوتنیک با استناد به رسانه‌های داخلی، تمام مسافران هواپیمای مسافربری جان خود را از دست داده‌اند. رئیس اورژانس کشور تأیید کرد که هیچ یک از مسافران هنگام سقوط هواپیما زنده نمانده است.

هواپیمایی شرکت یو آی ای اوکراینی به شماره  752- PS که با یک ساعت تأخیر از مقصد تهران عازم کی‌یف بود، صبح امروز پس از برخاستن از فرودگاه، حوالی شهر پرند سقوط کرد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام 10 دستگاه آمبولانس و یک فروند بالگرد امدادی به محل سقوط هواپیمای اوکراینی در حوالی فرودگاه امام خمینی خبر داد.

​مرتضی سلیمی روز چهارشنبه با اعلام این مطلب گفت: با کسب خبر سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری بویینگ 737 متعلق به خطوط هوایی اوکراین در محدوده فرودگاه امام خمینی بلافاصله ستاد بحران در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر تشکیل و دستور لازم برای اعزام یک فروند بالگرد امداد هوایی از سازمان امداد و 10 دستگاه آمبولانس هلال احمر از استان تهران به محل حادثه صادر شد.

جعبه سیاه هواپیمای مسافری اوکراینی سقوط کرده در نزدیک تهران پیدا شد. درخواست هلال احمر از مردم: در اطراف محل سقوط هواپیما تجمع نکنید.

موضوع:
سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین در تهران (129)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک