04:56 18 ژانویه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 32

رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: پسر شهید همت در نامه ای خواستار تغییر نام بزرگراه همت به بزرگراه شهید قاسم سلیمانی شده اما ما پیشنهاداتی داریم و لزومی به تغییر نام بزرگراهی به نام یک شهید دیگر نیست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه هم‌ اندیشی اعضای شورای شهر و شهردار تهران بیان کرد: در این جلسه در مورد موضوعات مختلفی از جمله لایحه درآمدهای پایدار که از سوی شورای نگهبان مورد ایراد قرار گرفته صحبت شد و همچنین در مورد قوانین ماده 100 که در کمیسیون زیربنایی دولت که در حال پیگیری است، صحبت شد.

وی با بیان این‌که شهردار تهران لایحه‌ ای را به شورای شهر فرستاده که براساس آن یک معبر به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شود، اظهار کرد: البته اعضای شورای شهر نیز با قید دو فوریت این پیشنهاد را مطرح کردند.

رئیس شورای شهر تهران در مورد نامه پسر شهید همت به وی در مورد تغییر نام بزرگراه همت به بزرگراه شهید قاسم سلیمانی گفت: ایشان نامه را نوشتند و حتی با من صحبت کردند اما من به او گفتم که ما پیشنهاداتی داریم و لزومی به تغییر نام بزرگراهی که به نام یک شهید دیگر است، وجود ندارد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک