11:03 24 ژانویه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 100

سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارش زا در اکثر مناطق ایران در طی 5 روز آینده خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سازمان هواشناسی ایران، بر اساس نقشه‌ های ماهواره ای و پیش بینی وضعیت جوی امروز در بخش‌هایی از شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز و زاگرس مرکزی و از اواخر وقت مناطقی از شمال شرق و شرق کشور بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می‌ شود.

این وضعیت فردا برای استان‌های واقع در شمال شرق و شرق برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز شرقی ادامه خواهد داشت. در این روز همچنین برای جنوب سیستان و بلوچستان بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق پیش بینی شده است.

روز پنجشنبه برای استان‌های واقع در شمال شرق و ارتفاعات البرز  بارش باران و برف سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از شرق کشور بارش پراکنده گاهی وزش باد و جنوب شرق کشور بارش باران گاهی رعد وبرق و وزش باد و روز جمعه برای سواحل دریای خزر و استان اردبیل بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و در بخش‌ هایی از غرب و زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می‌ شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز شنبه فعالیت سامانه بارش زا در نیمه غربی کشور، استان‌های جنوبی،‌ دامنه‌های زاگرس، سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز غربی انتظار می رود. 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک