13:34 18 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 21

دومین نشست کمیته همکاریهای رسانه ای ایران و روسیه به میزبانی وزارت مخابرات، توسعه دیجیتال و ارتباطات جمعی روسیه در روزهای 18 و 19 آذر ماه بر گزار می گردد.

به گزارش اسپوتنیک،  دومین نشست کمیته همکاریهای رسانه ای ایران و روسیه در روزهای 18 و 19 آذر ماه   به میزبانی وزارت مخابرات، توسعه دیجیتال و ارتباطات جمعی روسیه و به ریاست   آلکسی وولین معاون وزارت مخابرات، توسعه دیجیتال و ارتباطات جمعی روسیه و محمد خدادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در شهر مسکو برگزار می گردد.

خاطرنشان می شود که در این نشست، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه و همچنین رسانه های منتخب ایران و روسیه حضور دارند.


 در این دور از گفتگوها زمینه های همکاری و هم افزایی در حوزه رسانه   بین دو کشور در راستای تقویت مناسبات سیاسی، اقتصادی   و فرهنگی و پیگیری توافقات و تفاهمات اولین دور گفتگوها که سال گذشته در تهران برگزار شد، توسط نمایندگان رسانه های دو کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

 بازدید از مراکز رسانه ای و آشنایی با تجربیات روسیه در این زمینه و   گفتگو با اندیشمندان و صاحبنظران روسیه و همچنین شرکت در همایش ایرانشناسان روس از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سفر هیات رسانه ای ایران به مسکو می باشد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک