02:15 01 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 40

روز گذشته خبرهایی که علی کریمی ایران را به مقصد کانادا ترک می کند، منتشر شد.

به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته خبرهایی منتشر شد که علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس به زودی ایران را به مقصد کانادا ترک می‌کند.

گفته می شود امور اداری او جهت خروج از ایران درحال پیگیری است  اما هنوز در مورد مهاجرت موقت و یا دائمی او خبر موثقی منتشر نشده است.

علی کریمی دوران فوتبال خود را از تیم فتح تهران آغاز کرد و با بازی کردن در تیم فوتبال پرسپولیس نامی برای خود دست و پا کرد و چند سالی را در تیم‌های کشور‌های حاشیه خلیج فارس سپری کرد. بعد از آن کریمی، راهی بوندسلیگا و تیم فوتبال بایرن مونیخ شد.  

مرد شماره هشت در بازگشت از آلمان راهی قطر شد و پس از مدتی کوتاه بازی برای پرسپولیس و استیل آذین، دوباره راهی آلمان و این بار تیم شالکه 04 شد. در نهایت کریمی با پیراهن تراکتورسازی تبریز به دوران فوتبال خود پایان داد. کریمی که در ایران به جادوگر معروف است، سابقه کسب عنوان مرد سال آسیا را در سال 2004 دارد و در طی سال‌های حضورش در تیم ملی موفق به انجام 127 بازی و 38 گل ملی شد.

علی کریمی و وکیل او هنوز در مورد این شایعه مهاجرت واکنشی نشان نداده اند. همچنین برخی منابع معتقد اند علی کریمی برای انجام امورات شخصی راهی کانادا می شود.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک