18:04 12 دسامبر 2019
منتظری: با اخلال در بازار و افزایش قیمت ها برخورد می کنیم

منتظری: با اخلال در بازار و افزایش قیمت ها برخورد می کنیم

© Photo / IRNA
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 02

دادستان کل ایران درباره اخلال در بازار به بهانه افزایش قیمت بنزین و برخی از کالاها هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجعفر منتظری دادستان کل ایران درباره شلوغی‌های امروز و افزایش قیمت کالا‌ها اظهار کرد: در پی مدیریت اصلاح قیمت بنزین که کارشناس‌ها انجام دادند و توسط دولت ابلاغ شد، امروز عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی، سوء استفاده و اخلال در شهر بودند.

دادستان کل ایران تأکید کرد: مردم خط خود را باید از اخلالگرانی که با حمله به اماکن عمومی مخالفت خود را با نظام جمهوری اسلامی اعلام کردند، جدا کنند.

وی افزود: قطعاً مردم مخالف این اعمال هستند و به اخلالگران اجازه بهره برداری و سوء استفاده از این شرایط را نمی‌دهند.

دادستان کل ایران با بیان اینکه نیروی انتظامی وظیفه دارد که با این اخلالگران برخورد کند، گفت: افزایش قیمت بنزین در جهت منافع مردم بود، چرا که درآمد حاصل از این اقدام به قشر کم درآمد ارائه می‌شود.

منتظری ادامه داد: در این یکی دو روز جریان معاند با استفاده از فضای مجازی مردم را تحریک به اخلال در شهر کردند و نیروی انتظامی این مشکلات را رفع می‌کند.

دادستان کل ایران بیان کرد: مسئولان امر باید از هرگونه افزایش قیمت کالا‌های دیگر به دنبال افزایش قیمت بنزین جلوگیری کنند تا این مقطع را پشت‌سر بگذاریم.

منتظری اضافه کرد: قوه قضاییه موظف است در چارچوب قانون با اخلالگران برخورد کند، همچنین سازمان تعزیرات حکومتی با همکاری سایر دستگاه‌ها از افزایش بی‌رویه قیمت کالا‌ها جلوگیری می‌کند.

او خاطرنشان کرد: مردم بهترین نیرو برای جلوگیری از اخلالگران هستند و مسئولان امر اجازه سوء استفاده به برخی از افراد برای افزایش قیمت کالا‌ها نمی‌دهند.

مرتبط:

آیا گرانی بنزین، سرنوشت انتخابات را در ایران تغییر می‌دهد؟
یک کشته در پی اعتراضات به افزایش قیمت بنزین در ایران
جزئیات تجمعات شب گذشته در سیرجان پس از افزایش قیمت بنزین
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک