10:56 24 ژانویه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 203

یک رسانه روسی از احتمال انتقال سردار آزمون به رئال مادرید اسپانیا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت ورسیا، باشگاه زنیت سن پترزبورگ به دنبال فروش سردار آزمون، ستاره ایرانی این تیم است و مبلغ 35 میلیون یورو را برای فروش این بازیکن در نظر گرفته است. اما سردار آزمون پیش از تابستان 2020 زنیت را ترک نخواهد کرد.

از فصل گذشته لاتزیو، اورتون و کریستال پالاس به دنبال سردار آزمون بودند. اما ستاره ایرانی از زمان کودکی آرزوی بازی در رئال مادرید را دارد. آیا آرزوی آزمون می تواند محقق شود و از سن پترزبورگ به سانتیاگو برنابئو منتقل می شود.

با این حال پیوستن آزمون به رئال مادرید تنها به علاقه این بازیکن خلاصه نمی‌شود و زین الدین زیدان و پرس نیز باید خواستار این انتقال باشند. سردار آزمون در این فصل لیگ روسیه هشت گل به ثمر رسانده و شش پاس گل نیز ثبت کرده است.

نکته دیگر اینکه سردار 24 سال سن دارد و می‌تواند پیشرفت بیشتری داشته باشد و این برای باشگاه بعدی خود نکته حائز اهمیتی است. همچنین یوویچ و هازارد پس از انتقال به این تیم بعد از سه ماه تنها یک گل به ثمر رسانده‌اند و به همین دلیل احتمالا در تابستان، رئال به دنبال تقویت این تیم خواهد بود.

مهمترین امر که برای مادرید اهمیت دارد، دستمزد نه چندان بالای سردار آزمون است. آزمون نیز برای محقق کردن آرزوی کودکی اش حاضر است به کمترین دستمزد رضایت دهد. 

مرتبط:

لاتزیوی ایتالیا به دنبال جذب سردار آزمون
رکورد شکنی سردار آزمون در روسیه + ویدئو
اشتباه جنجالی مجری روسیه درباره سردار آزمون + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک