15:03 14 ژوئیه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 20

مدیر کل دفتر شرکت‌ها و آماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی ایران از واگذاری تیم پرسپولیس و استقلال تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، مجید حسینی، مدیر کل دفتر شرکت‌ها و آماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی ایران گفت: اگر کارها مطابق برنامه پیش برود تا پایان سال استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

مجید حسینی در این خصوص افزود: طی جلسات متعدد و مختلفی که با هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و وزیر ورزش و جوانان داشتیم به شخصه بسیار امیدوار شدم که روند واگذاری سریعتر انجام شود. 

مدیر کل دفتر شرکت ها و آماده سازی بنگاه های سازمان خصوصی سازی ایران ادامه داد: اراده جدی از سوی وزارت ورزش و جوانان، مدیران دو باشگاه و سازمان خصوصی سازی وجود دارد تا کار نهایی شود و همه متحد شدند با هم افزایی موانع را از پیش رو بردارند. بخصوص من هرگز همچین همکاری و اراده ای از سوی وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی سازی این دو باشگاه ندیده بودم که جای خوشحالی دارد. 

حسینی در پایان گفت: در خصوص موانع قانونی بحث اساس نامه‌ای با بخش حقوقی وزارت ورزش و جوانان در تعامل کامل هستیم و موانع را مرتفع کردیم. به خواست خدا اگر مطابق برنامه پیش برویم با همکاری خوبی که وزارت ورزش دارد حدس می‌زنیم تا پایان سال این کار به سرانجام برسد.

مرتبط:

ورود وزارت خارجه ایران برای حل مشکل پرسپولیس
باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس شکایت کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک