10:23 19 فوریه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
حمله به نفتکش ایران در دریای سرخ (26)
0 526

رئیس جمهور ایران امروز در دیدار با نخست وزیر پاکستان گفت که در ماجرای حمله موشکی به نفتکش ایرانی به سرنخ هایی رسیدیم و تحقیقات‌مان را تا رسیدن به نتیجه نهایی و روشن شدن موضوع ادامه می دهیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسن روحانی در دیدار امروز با عمران خان اعلام کرد: سرنخ‌های عامل حمله موشکی به نفتکش ایرانی را داریم که برای نخست وزیر پاکستان بیان و اعلام کردیم تحقیقات‌مان تا رسیدن به نتیجه نهایی و روشن شدن مسئله ادامه دارد.

وی گفت: ما با آقای نخست وزیر پاکستان نگرانی خود را درباره حوادث مربوط به نفتکش‌ها به ویژه حادثه مرتبط با نفتکش ایرانی در دریای سرخ در روز جمعه بیان کردیم. این که کشوری فکر کند می‌تواند در منطقه ناامنی ایجاد کند و پاسخ دریافت نکند اشتباهی محض خواهد بود.

روحانی در ادامه افزود: نخست وزیر پاکستان نیز درباره امنیت منطقه حساس خلیج فارس نکاتی مطرح کرد که ما آن را تأیید می‌کنیم او بر این نکته تأکید کرد که کلید حل و فصل جنگ یمن و پایان یافتن آن، آتش بس فوری و کمک به مردم این کشور است و این می‌تواند آغاز بسیار خوبی باشد.

رئیس جمهور گفت: ایران و پاکستان بر این نکته تأکید دارند که مسائل منطقه راه حل سیاسی دارد و باید از طریق گفت‌وگو میان کشورها مسائل کنونی را به حل و فصل نهایی رساند.

موضوع:
حمله به نفتکش ایران در دریای سرخ (26)

مرتبط:

انتقاد تند سخنگوی شورای نگهبان از روحانی
دیدار روحانی و عمران خان در تهران
روحانی: کلید حل مشکلات در منطقه پایان دادن به جنگ در یمن است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک