01:41 28 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 131

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فقدان استراتژی در ایالات متحده منجر به فروپاشی قدرت این کشور خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فقدان استراتژی در ایالات متحده منجر به فروپاشی قدرت این کشور خواهد شد.

وی در اینباره گفت: قدرت فیزیکی‌ مهم نیست. فلسفه پشت قدرت‌ها را باید شناخت. فلسفه امروز آمریکا را نگاه کنید؛ ظاهر شیک دارند اما در مفهوم و محتوا کاملا ظالمانه هستند. امروز خودشان معترفند که به جایی رسیده‌اند که هرچه پیش می‌روند بیشتر فرومی‌روند. نبود استراتژی برای یک قدرت آغاز مرگ تدریجی آن است و این اتفاق در آمریکا رخ داده است. آنها با ظاهر آگاهی به‌دنبال یک جهل فراگیر هستند. مردم جهان گویی بی‌احساس شده‌اند اما شما حق می‌گویید. فلسفه ما دفاع از مظلومان و به خطرانداختن خود  برای نجات دیگران است؛ این فلسفه حتما پیروز است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: دشمن در حال عقب‌نشینی و ترک میدان است و انقلاب در حال پیشروی است و این نشانه پیروزی است. ما در میدان تقابل سخت هم نگران نیستیم و در هر میدانی کاملا مسلط، عمل می‌کنیم. ما در عین حال که پیش می‌رویم باید نظام محاسبات دشمن را هم درست کنیم. این اتفاقات صورت گرفته و وقتی به صحنه نگاه می‌کنیم عملیات روانی فصل مشترک عملکرد ما با رسانه است. شما باید برند حقیقت در دنیا باشید. همه انسان‌ها طالب حق هستند. هیچ کس دوست ندارد دروغ بشنود، حتی دروغگویان.

مرتبط:

سردار سلامی: تکنولوژی موشکی ایران، تعادل قدرت در منطقه را تغییر داده است
سلامی: کشور آغاز کننده جنگ با ایران به میدان اصلی نبرد تبدیل می شود
واکنش سردار سلامی به بیانیه سه کشور اروپایی درباره حمله آرامکو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک