22:36 03 اوت 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 10

جمعیت هلال احمر از استقرار یک دستگاه خودرو ارتباطات سیار جهت اطلاع‌ رسانی حوادث احتمالی در مرز خسروی خبرداد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، فرزین معتمدی مدیر جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر به عنوان رئیس کمیته امداد و نجات اربعین کارهای بسیار مهمی را در پیاده‌ روی اربعین بر عهده دارد بیان کرد: قرارگاه مرزی جمعیت هلال احمر در مرز خسروی مستقر شده و 11 پایگاه ثابت امداد و نجات بین شهری نیز در مسیر تردد زائران اربعین آمادگی کامل برای عملیات‌های ویژه را بر عهده دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه 7 پست موقت در مسیرهای اصلی پیاده‌روی زائران اربعین تجهیز شده است عنوان کرد: تمهیدات لازم برای اسکان اضطراری در مرز خسروی و قصرشیرین با ایجاد دو اردوگاه طراحی شده است که قابلیت اسکان زائران را تا 5000 نفر دارد.

وی با اشاره به اینکه در صورت استقبال و تجمع زائران در مرز خسروی اسکان اضطراری قابلیت پذیرش 15 هزار نفر زائر را خواهد داشت خاطرنشان کرد: سه تیم عملیاتی برادران و یک تیم عملیاتی خواهران با ظرفیت 20 نفر در قرارگاه مرزی مستقر و آماده انجام عملیات‌های به وجود آمده خواهند بود.

معتمدی با بیان اینکه 21 دستگاه آمبولانس آمادگی کامل برای مسیر پیاده‌روی زائران اربعین را دارد عنوان کرد: پنج دستگاه آمبولانس مجهز،  6 دستگاه خودرو نجات، پنج دستگاه خودرو عملیات و پنج دستگاه موتورلانس درمانی برای جلوگیری از حوادث احتمالی و رسیدن سریع امداد و نجات تجهیز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اعلام اینکه یک دستگاه خودرو ارتباطات سیار جهت رصد اطلاعات و اطلاع رسانی حوادث احتمالی در مرز مستقر و به صورت آنلاین با ستاد مرکزی است عنوان کرد: یک بالگرد با قابلیت همزمان حمل 18 مصدوم در استان کرمانشاه با تجهیزات در آماده‌باش کامل نیز قرار دارد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک