05:46 03 آوریل 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 270

عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت که کشورش در حال بررسی روند افزودن سازمان پوششی آمریکایی "اتحاد علیه ایران هسته‌ای" به فهرست گروههای تروریستی را آغاز می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت که کشورش در حال بررسی روند افزودن سازمان پوششی آمریکایی "اتحاد علیه ایران هسته‌ای" به فهرست گروههای تروریستی را آغاز می‌کند.

وی افزود: طبق اخبار منتشره قرار است گروهک‌های تروریست و جدایی طلب در یک نمایش مضحک توسط یک سازمان پوششی به نام "اتحاد علیه ایران هسته‌ای" گرد هم آمده و بازیگر اصلی این مضحکه نیز پمپئو وزیر خارجه آمریکا است. آمریکا با فریبکاری و نیرنگ از یک سو سخن از مذاکره و مصالحه سر می دهد و از سوی دیگر گروههای تروریستی و جنایتکاری که دستشان به خون هزاران تن از ملت ایران آغشته است و مزدوران صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران بودند و یا برخی تجزیه طلبان مزدور بیگانگان را که در صدد خدشه به تمامیت ارضی ایران هستند سازماندهی، تامین مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی می کند.

موسوی همچنین تصریح کرد: ایران روند بررسی افزودن سازمان پوششی آمریکایی "اتحاد علیه ایران هسته‌ای" (UANI ) را به علت روابط و همکاری نزدیک با گروهکهای تروریستی، به فهرست گروههای تروریستی خود بزودی آغاز خواهد کرد.

مرتبط:

پیشنهاد جدید آمریکا برای ترکیه
روحانی: یمنی ها با حملات پهپادی و موشکی به عربستان، آمریکایی ها را تحقیر کردند
ترامپ: تا زمانی که ایران نخواهد رفتار خود را تغییر دهد، تحریم ها سخت تر می شوند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک