04:27 20 اکتبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 152

فرمانده کل سپاه پاسداران ایران تعامل سیاسی با کشورش را یک نشان افتخار برای جهان و یک آرزو برای آمریکا دانست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران ایران با تاکید بر اینکه امروز تعامل سیاسی با ایران برای جهان یک نشان افتخار و برای آمریکایی‌ها یک آرزوست، اظهار داشت: همه آرزوهای رئیس جمهور آمریکا مذاکره چند دقیقه‌ای با یکی از مقامات جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده کل سپاه در ادامه افزود: البته هیچکس با آمریکا مذاکره نمی کند زیرا مذاکره، بازی در میدان دشمن و هدف اوست و هیچکس دشمن را در مسیر رسیدن به هدف یاری نمی‌کند.

سلامی با اشاره به 12 پیش شرط اولیه آمریکایی ها برای مذاکره با ایران گفت: آن ۱۲ شرط آمریکایی ها برای مذاکره کجاست؟ و امروز آمریکا نشان می دهد که بسیار کوچک‌تر از آن است که در عملیات روانی دیده می‌شود. 

وی تصریح کرد: اگر لباس سپاه را برتن کرده ایم این لباس دژ مستحکم دفاع از ملت، وطن و اسلام عزیز است و اگر ملتی ترک جهاد کند خداوند بر او لباس ذلت می پوشاند. امروز  همه ما مکلف به دفاع از اسلام، حرمت مسلمانان  و آزادسازی آنان از بردگی جاهلیت مدرن هستیم. ما آموخته ایم برطرف کردن مشکلاتمان از طریق دشمن ناممکن است ما می دانیم راه حل مشکلاتمان از درون اراده ها و باورهای جوانان این دیار می گذرد.

مرتبط:

سردار سلامی: تکنولوژی موشکی ایران، تعادل قدرت در منطقه را تغییر داده است
مراسم معارفه سرلشگر سلامی برگزار گردید
هیچ تصمیمی برای مذاکره دو جانبه با آمریکا نداریم
ابراز آمادگی وزیر دفاع آمریکا برای مذاکره با ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک