23:46 26 فوریه 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
1281

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ایران اعلام کرد در صورت اصابت اولین موشک آمریکایی به ایران، پایگاه های این کشور در امارت و قطر را خواهیم زد.‌

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر آنلاین، سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه ایران اظهار داشت : وقتی که هواپیمای ایرباس ما با 290 نفر مسافر مورد اصابت آمریکا قرار گرفت، رییس جمهور آمریکا عذر خواهی نکرد و حتی بعدها به فرمانده آن ناو مدال هم داد، ولی امروز به نقطه ای رسیده‌ایم که هواپیمای فوق پیشرفته جاسوسی آمریکایی‌ها که قرار است جایگزین هواپیمای یو 2 بشود و قرار است که سالیان سال در ارتش آمریکا خدمت کند توسط رزمندگان نیروی هوافضای سپاه سرنگون می‌شود و آمریکایی‌ها نه تنها اقدامی علیه ما نمی‌کنند بلکه از ما به خاطر نزدن هواپیمای پی 8 مورد تقدیر هم قرار گرفتیم. این اتفاق به خاطر تبعیت از ولایت ‌و اجرای فرامین رهبری افتاده است.

وی گفت: تا چند ماه پیش خیلی‌ها با شک و تردید به پیشرفت‌های نظامی ما نگاه می‌کردند؛ اما الان همه باور کرده‌اند که این قدرت وجود دارد. 

سردار حاجی زاده افزود: زمانی‌ که رهبری فرمودند ما به دشمن سیلی می‌زنیم چهار ساعت بعد نیروهای موشکی مقرهای داعش را از بین می‌برند. زمانی‌که ایشان می‌گویند اقدام انگلیس بی‌جواب نمی‌ماند تنها 48 ساعت بعد کشتی انگلیس توقیف می‌شود. اینها نسخه‌هایی است که رهبر انقلاب صادر کردند و دقیق اجرا شد. 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ایران گفت: برخی مسئولین هنوز باور نکرده‌اند که اروپایی‌ها هم بخشی از نقشه شیطانی آمریکایی هستند و بنا دارند ما را از خارج ساختار برجام بترسانند و سایه جنگ را به عنوان چاشنی این موضوع مطرح کردند. یک عملیات روانی گسترده به راه انداختند که قرار است جنگ علیه ما به راه بیفتد، حتی سرویس‌های اطلاعاتی دوست هم به ما می‌گفتند قرار است به شما حمله شود اما ما می‌دانستیم که این اتفاق نمی‌افتد.‌ این حربه‌ای بود تا ما پای میز مذاکره برگردیم. 

وی ادامه داد : زمانی این سایه جنگ بر طرف شد که پهپاد آمریکایی سرنگون شد، ما این اطمینان را داشتیم که اگر اولین موشک یا بمب آمریکایی‌ها به سرزمین ما اصابت کند پایگاهای آنها در قطر و امارات و ناو آنها در دریای عمان را که از قبل هدف‌گیری کرده بودیم بزنیم و این پایگاه‌ها وناوها از قبل هدف‌گیری شده بود. 

سردار حاجی زاده تصریح کرد: آمریکایی ها می‌دانستند اگر اقدامی کنند با پاسخ ما روبرو می‌شوند و باید پا به پای ما جلو بیایند. برای اولین مرتبه برای مردم دنیا این یقین حاصل شد که قدرت آمریکا پوشالی است. همه این موفقیت ها با عمل به تدابیر حضرت آقا بدست آمده و برگفته از  سلام ناب است. این روش نشان داده است که همه مشکلات قابل حل است و مشکلات امروز ما ناشی از حاکمیت عده ای مسئولان غربگرا است. 

مرتبط:

سپاه: ایران موشک جدیدی را آزمایش کرد
فرمانده سپاه: مذاکره و سازش راه حل مشکلات ما نیست
یکی از نیروهای سپاه در مناطق غربی ایران کشته شد
ادعاى ارتش آمريكا درباره از بین بردن يك پايگاه داده مهم سپاه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک