06:08 21 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 43

سخنگوی وزارت خارجه ایران به تلاش دولت آمریکا در مسدود کردن حساب‌های کاربری ظریف در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از صدا و سیمای ایران، عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران به تلاش دولت ایالات متحده در مسدود‌ کردن صفحات منتسب به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در توییتر، فیسبوک و اینستاگرام واکنش نشاند داد.

موسوی اظهار داشت: آقای ظریف همواره مورد بغض و غضب کسانی بوده است که از شنیدن صدای ایران بیمناک بودند و بخاطر اثرگذاری حضور ظریف در مجامع بین المللی و حضورش در شبکه‌های اجتماعی و روشنگری نسبت به سیاست‌های ایالات متحده معلوم بود که مورد بغض و نفرت آن‌ها می‌باشد از این رو تصمیم گرفتند وی را تحریم کنند و دسترسی او را به شبکه‌های اجتماعی که مربوط به آمریکاست مسدود کنند.

سخنگوی وزارت خارجه ایران در ادامه افزود: این نشان دهنده میزان باور آن‌ها به آزادی اطلاعات و آزادی بیان است. صدای حق همیشه طنین انداز خواهد شد و صدای اقای ظریف به عنوان­ رئیس دیپلماسی ایران قطعا به طور مقتضی به گوش جهانیان خواهد رسید.

پیشتر وزارت امورخارجه آمریکا در نامه‌ای به شرکتهای توییتر، فیسبوک و اینستاگرام اعلام کرده بود تا فورا اقدام به مسدود سازی صفحات منتسب به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران کنند.

مرتبط:

موسوی: بدون خرید نفت، اینستکس توقعات ما را برآورده نمی کند
احضار کاردار امارات به وزارت امور خارجه ایران
واکنش وزارت خارجه ایران به تحریم ظریف
واکنش موسوی به اظهارات وزیر خارجه امارات
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک