13:48 04 ژوئن 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
بارندگی شدید و سیلاب در ایران (115)
0 10

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران گفت: به مردم اعلام می‌کنم در پرداخت خسارت سیل تردیدی نکرده و در روبه‌رو شدن با خطر سیل جان خود را الویت قرار دهند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم ، علی لاریجانی با اشاره به لزوم پرداخت خسارت به دامداران و روستاییان اظهار داشت: در سیل اخیر برخلاف دفعات قبل که آقایان خلف وعده کردند به سبب دستور رهبری نسبت به پرداخت به موقع خسارات آسیب‌هایی که به روستاییان وارد شده پرداخت می‌شود.
وی با بیان این که معلوم نیست بتوانیم ردیفی برای پرداخت خسارت سیل در بودجه 98 ایجاد کنیم افزود: در بودجه 98 متأسفانه ردیفی برای تأمین خسارت حوادثی مانند سیل دیده نشده و باید تصمیم دیگری برای تأمین پرداخت هزینه‌های خسارت سیل گرفته شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عده‌ای از بابت خانه، مزرعه و دام‌های خود نگرانند و به وعده‌ها اطمینان نمی‌کنند.
لاریجانی تصریح کرد: به مردم اعلام می‌کنم در پرداخت خسارت سیل تردیدی نکرده و در روبه‌رو شدن با خطر سیل جان خود را الویت قرار دهند.

اخیراً  ایران با سیل های شدیدی مواجه شده است که بیش از یک سوم از استان های ایران را تحت تاثیر خود قرار داده است. بارندگی های شدید و طغیان رودخانه ها در برخی مناطق ایران، موجب قطع برق شده است. به گزارش مقامات ایرانی، تا کنون تعداد 70 نفر بر اثر سیل کشته شده اند.

 

موضوع:
بارندگی شدید و سیلاب در ایران (115)

مرتبط:

وضعیت بد بهداشتی و کمبود نوار بهداشتی در مناطق سیل زده +ویدئو،عکس
کمک رسانی مردم رومشکان به سیل زدگان پلدختر از طریق عبور از کوه +عکس
کمک مالی اتحادیه اروپا به سیل زدگان ایران
آخرین آمار تعداد مصدومان سیل اخیر در ایران
بودجه سیل را به مبارزه با بد حجابی اختصاص دهید +عکس،ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک